Mobil 603448770 žádost o léky stačí SMS, po 10.00 h

Služby

V naší ordinaci Vám nabízíme kvalitní komplexní lékařské služby. Vždy profesionální a osobní přístup je u nás samozřejmostí. Ke každému pacientovi přistupujeme při řešení jeho zdravotních problémů individuálně. Kvalitní péči Vám zajistíme s pomocí kvalitních a ověřených zdravotnických přístrojů.

 

 
 
  •   EKG
  •   ambulantní 24hodinové monitorování krevního tlaku
  •  měření okysličování krve metodou pulsní oxymetrie
  •   přístroj ABI Bosso k vyšetření průchodnosti tepen dolních končetin a stanovení rychlosti pulsové vlny
 
Přímo a ihned v ambulanci stanovujeme glykémii,  glykovaný hemoglobin, CRP, D-dimer, INR, TNI, přítomnost krve ve stolici, vyšetření moče chemicky.
Jsme smluvním poskytovatelem zdravotních služeb pro klienty zdravotních pojišťoven: 111-VZP, 201-VoZP, 205-ČPZP, 207-OZP, 209- ZP šKODA, 211-ZPMV ČR. , Hornická a revírní pojištovna.

 

Holterovo monitorování krevního tlaku.

 

Vyšetření je jednoduché a nebolestivé. Po předchozím objednání dorazí klient ráno v den vyšetření do ordinace, kde mu sestra připevní měřící manžetu na paži, zapojí přístroj a zanese údaje do počítače. Vlastní přístroj je "krabička" jen o trochu větší, než mobilní telefon, která je upevněna pod košilí či tričkem a nijak vyšetřovaného neomezuje v běžných denních aktivitách. V den vyšetření není potřeba pracovní neschopnost, naopak doporučujeme, aby klient vykonával obvyklé denní aktivity včetně zaměstnání. Pacient nosí přístroj u sebe 24 hodin. Vyšetření probíhá stejně jako klasické měření krevního tlaku: manžeta na paži se automaticky v určitých intervalech nafukuje a probíhá měření. V době měření je vhodné se na chvíli (několik vteřin) zastavit a nemluvit. Pokud je třeba, může si pacient změřit krevní tlak i mimo pravidelná automatická nastavení, například ve chvílích rozčilení, bolesti na hrudi apod. Během vyšetřovacího dne si pacient zároveň vede záznamník s popisem aktivit během 24 hodinového měření. Po 24 hodinách se pacient vrací do ordinace. Sestra odpojí přístroj, údaje uloží do počítače a předá lékaři spolu s pacientovým záznamníkem. Lékař měření vyhodnotí.

K vyšetření je potřeba objednání - osobně, nebo telefonicky, či mailem


 

 

Ošetření a vyšetření praktickým lékařem

V naší ordinaci poskytujeme léčebně-preventivní péči praktického lékaře pro dospělé hrazenou ze zdravotního pojištění i nadstandardní placené služby.

Ordinační hodiny

Zde naleznete naše ordinační hodiny. Snažíme se Vám být k dispozici co nejčastěji. Po domluvě je možné zařídit vyšetření i mimo ordinační hodiny.

 


Kontakt

Libosano s.r.o. MUDr Ivan Klener, Libochovice.

Ordinace praklickeho lékaře MUDr Ivana Klenera
Riegrova 69
Libochovice
411 17
www.libosano.cz

mobil 603448770
žádost o léky pošlete SMS, nebo volejte po 10.00 hod
416591334 tel. do ordinace
v případě nemoci a zastupuje MUDr M . Javůrek